موتورکمپرسور یخچال هایتک

معرفی کمپرسورهایتک

موتورکمپرسور یخچال هایتک .برند هایتک (HiTech) یک برند مطرح در زمینه تولید انواع کمپرسورهای برودتی در قدرتهای مختلف و برای مصارف گوناگون است.
محصولات هایتک ساخت کره جنوبی می باشند که در کشور چین و در یک کارخانه ی بزرگ که توسط هیئت مدیره ی کره ای کنترل می شوند تولید و عرضه میگردند.

موتور کمپرسور یخچال های تک

این محصولات به دلیل طراحی نوآورانه و تکنولوژی پیشرفته و همچنین مصرف کم انرژی به یک محصول با کیفیت بین المللی تبدیل گردیده است. استفاده از ماشین آلات تولید پیشرفته همراه با تکنولوژی روز و کیفیت بین المللی و همچنین ثبت اختراعات متعدد جهت بهبود کارکرد دستگاههای تولید شده توسط این شرکت منجر به بین المللی شدن این محصولات شده است.درواقع شهرهای بزرگ کره و چین همچنین بسیاری از هتل ها ، ادارات و مناطق مسکونی از محصولات این شرکت استفاده می کنند.

کیفیت کمپرسور هایتک

در بین بسیاری از کمپرسورهای برودتی موجود در بازار،کمپرسور های هایتک یک سرو گردن از سایر رقبا بالاتر ایستاده اند.متریال درجه یک در ساخت،طول عمر بالا،مصرف بهینه برق،بدون صدا کار کردن،استفاده از سیم پیچ مسی،از مهمترین ویژگی های این موتور یخچال به حساب می آید.

برند های زیادی در بازار موجود هست که بعد از مدتی ،کیفیت خود را از دست داده اند.اما برند هایتک همچنان با بالاترین کیفیت در بازار موجود میباشد.شرکت هایتک تولید نننده انواع کمپرسور برودتی با قدرت های مختلف برای مصارف گوناگون میباشد.از یخچال های کوچک هتلی گرفته تا فریزر های صنعتی.برای اکثر یخال و فریزرها کمپرسور تولید شده است.موتورکمپرسور یخچال هایتک

یخچالهای قابل استفاده با کمپرسور یخچال های تک:سامسونگ-ال جی-دوو-بوش-کنوود-بکو-ویرپول-فریجیدر-آدمیرال-اسنوا-وغیره..