نمایندگی مجاز تعمیرات ساید سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

(8شعبه سراسر تهران 1ساعت با شما فاصله داریم فوری)

 مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ و با حضور متخصصان حوزه‌ی صنعت و الکترونیک آماده عرضه خدمات تعمیر و نگهداری یخچال ساید بای ساید سامسونگ است .ما به عنوان تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید سامسونگ از بهترین و تکمیل ترین قطعه های اورجینال ساید بای ساید در تعمیرات سخت افزاری استفاده می کنیم، و شما را با  ارائه ی سرویس های خوب شگفت زده خواهیم کرد! تعمیرگاه مجاز سامسونگ شما را آسوده خاطر می سازد.

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

اگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما نیاز به تعمیر و سرویس دارد، می توانید با تماس با تعمیرگاه مجاز سامسونگ، مطمئن باشید که یخچال شما در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و تعمیر خواهد شد. مرکز تعمیرات مجاز سامسونگ  با همکاری برترین متخصصان حوزه صنعت و الکترونیک آماده ارائه خدمات در امور تعمیر و نگهداری یخچال ساید بای ساید و انواع دستگاه ها و لوازم خانگی SAMSUNG است.

بسیاری از تعمیرگاه های غیر مجاز، با استفاده از قطعات تقلبی و بی کیفیت دست به تعمیر لوازم خانگی می زنند. این کار ممکن است در کوتاه مدت برای شما صرفه اقتصادی داشته باشد، ولی به دلیل کیفیت پایین قطعات تقلبی و ارزان قیمت به کار رفته، یخچال ساید بای ساید شما پس از مدتی مجددا نیاز به تعمیر پیدا می کند و این به معنی اتلاف وقت و بودجه شماست.

تعمیرگاه مجاز سامسونگ  این اطمینان را به شما می دهد که یخچال ساید بای ساید شما توسط متخصصان خبره و با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال سامسونگ تعمیر می شود.

تماس با تعمیرگاه مجاز تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

با تماس با سامسونگ  بعنوان تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ از خدمات درجه یک برخوردار شوید. به این صورت که می توانید با ما به عنوان تعمیرگاه مجاز سامسونگ در تهران تماس گرفته و از خدمات 7*24 و قطعات اصلی ساید بای ساید و تعمیر در محل خودتان بهره مند گردید.خدمات پس از فروش سامسونگ، سرویس و نگهداری محصولات سامسونگ خانه تان را به مرکز تعمیرات سامسونگ واگذار کنید.

مرکز تعمیرات سامسونگ با ارائه بهترین خدمات شما را شگفت زده خواهد کرد. اگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما دچار مشکل فنی شده است، با یک تماس با  می توانید در محل خود و در کوتاه ترین زمان ممکن، از خدمات سرویس و تعمیر یخچال ساید بای ساید بهره مند شوید.

تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ  همیشه در خدمت شما می باشد .

ویژگی های خدمات تعمیرگاه یخچال ساید بای ساید سامسونگ

 • خدمات 24 ساعته
 • تعمیر کمتر از 2 ساعت در منزل
 • در صورت نیاز به تعویض قطعه ارائه قطعات اورجینال

تعمیرگاه مجاز سامسونگ ، یک مرکز تعمیراتی معتبر با کارشناسان فنی کارآزموده می باشد که چنانچه مشکل دستگاه شما بسیار زیاد نباشد حتی در کمتر از 2 ساعت تعمیرات آن در محل خودتان به پایان خواهد رسید

جهت تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با سامسونگ مرکز تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ تماس حاصل فرمایید

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

خدمات عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در تهران

مجموعه تعمیرگاه سامسونگ با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات سامسونگ جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات سامسونگ را با تامین قطعات فابریک از ما بخواهید .نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

مراحل از تماس تا رفع عیب ساید بای ساید سامسونگ ( عیب یابی ساید بای ساید سامسونگ )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ساید بای ساید سامسونگ خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : تمامی خدمات180روز ضمانتنامه رسمی میباشد .

مشکلات متداول تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در نمایندگی تعمیرات

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان  ارتباط با تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. ساید بای ساید سامسونگ صدای زیاد میدهد .
 2. ساید بای ساید سامسونگ یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب ساید بای ساید سامسونگ خراب شده است .
 4. موتور ساید بای ساید سامسونگ داغ کرده است .
 5. فریزر سامسونگ منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر سامسونگ برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن ساید بای ساید سامسونگ کار نمیکند .
 8. ساید بای ساید سامسونگ روشن نمیشود .
 9. موتور ساید بای ساید سامسونگ کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی ساید بای ساید سامسونگ خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی ساید بای ساید سامسونگ خراب شده است .
 12. سنسور ساید بای ساید سامسونگ عمل نمیکند .

خدمات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در نمایندگی تعمیرات

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض دمپر یخساز سامسونگ
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر سامسونگ
 • شستشوی مدار گاز سامسونگ
 • سرویس سالیانه کندانسور سامسونگ
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید سامسونگ جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید سامسونگ
 • تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل تهران

تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید سامسونگ

نکاتی مهم از ساید بای ساید سامسونگ در نمایندگی تعمیرات

 1. ساید بای ساید سامسونگ از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار ساید بای ساید سامسونگ پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر سامسونگ در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر سامسونگ برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل ساید بای ساید سامسونگ و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن ساید بای ساید سامسونگ حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات ساید بای ساید سامسونگ را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران

مجموعه تعمیرگاه سامونگ نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید سامسونگ ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید سامسونگ را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه180 روزه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان   به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید سامسونگ به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید سامسونگ به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید سامسونگ معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید سامسونگ تخصص میخواهد .

نحوه نصب و تعویض فیلتر بیرونی تصفیه آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ

1 : در ابتدا شیر ورودی آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ را ببندید .

2 : در صورتیکه قبلا فیلتر بیرونی داشته اید واشر به رنگ قرمز را با انگشت شصت گرفته و سپس دو سر لوله را بیرون بکشید و در غیر این صورت لوله را با قیچی برش دهید .

3 : فیتینگها را داخل قرار دهید و محکم کنید .

4 : لوله ای که از شیر آب آمده را داخل سمت راست فیلتر تصفیه آب وارد کنید و سپس شیر آب را باز کنید و یک ظرف بزرگ زیر آن قرار دهید تا آب سیاه ناشی از کربن داخل فیلتر از آن خارج شود و مجددا شیر آب را بسته و این کار را در سمت چپ فیلتر تکرار نمایید .

5 : در نهایت شیر آب را باز کنید .

6 : این نکته را در نظر داشته باشید بعد از تعویض فیلتر تصفیه آب بیرونی یا داخلی یخچال ساید بای ساید سامسونگ چراغ تعویض فیلتر روشن میشود و برای از بین بردن این آلارم یخچال ساید بای ساید شما نیاز به ریست دارد .

نحوه ریست کردن فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در نمایندگی تعمیرات

دکمه ( ice type و child lock ) یا دکمه ( ice water ) یا دکمه ( alarm ) یا دکمه ( reset ) را به مدت سه ثانیه نگه دارید تا ریست انجام گردد ، توجه داشته باشید در مدلهای مختلف دکمه ها به نامهای متفاوتی می باشند که در بالا عنوان شد .

زمان تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

قابل ذکر است زمان تعویض بر حسب معیار کیفیت و اورجینال بودن فیلتر یخچال ملاک می باشد ، فیلترهای مرسوم و موجود در بازار  دارای 6 ماه تاریخ مصرف میباشد .

اما تمامی فیلترهای تصفیه یخچال ساید بای ساید سامسونگ که توسط تکنسینهای مجموعه آی پی تعویض میشود دارای یکسال ضمانت تعویض است و ضمنا تا دو سال نیاز به تعویض ندارد .

تعویض کمپرسور ساید بای ساید سامسونگ در محل

کمپرسور ساید بای ساید سامسونگ از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای سامسونگ یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال سامسونگ شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

تعویض اواپراتور ساید بای ساید سامسونگ در محل

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

تعویض کندانسور ساید بای ساید سامسونگ در محل

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

تعویض لوله مویی ساید بای ساید سامسونگ در محل

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز ساید بای ساید سامسونگ در محل

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

شارژ گاز ساید بای ساید سامسونگ در منزل

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ساید بای ساید سامسونگ خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

کدهای خطایی وجود دارد که به شما اطلاع دهد یخچال شما نیاز به توجه دارد. در بسیاری از موارد، برخی از عیب‌های ساده باعث بروز خطا می‌شود. آی.پی امداد در اینجا به ارورهای ساید سامسونگ که توسط خودتان رفع عیب میشود اشاره مینماید ، همچنین مشکلات کوجکی که نیز توسط خودتان برطرف میشود را در پایین آورده ایم با دقت مطالعه نمایید .

خدمات و عیب‌یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ : دلیل ارور OF OF بر روی صفحه نمایش

اگر صفحه‌نمایش OFOF یا OFF را نمایش بدهد، بدین معنی است که در حالت Demo یا Display Mode است.

برای خاموش کردن حالت نسخه‌ی نمایشی:

بخش مدیریت یخچال را بازکنید و به سراغ منو تنظیمات یخچال بروید

دلی نمایش کد خطا PC ER خطای (PCB) بر روی صفحه نمایش ساید بای ساید سامسونگ

اگر این کد رخ دهد، موارد زیر را انجام دهید:

 1. یخچال و فریزر را جدا کنید و یا برق را در قطع کننده مدار خاموش‌کنید.
 2. مهار سیم را از بالای درب جدا کنید و دوباره وصل کنید.
 3. بازگرداندن برق به دستگاه.

خدمات و عیب‌یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ : دلیل خطای C 41 (خطای ارتباطی اصلی PBA) بر روی صفحه نمایش

اگر این اتفاق می‌افتد در مدل‌های فرانسوی 3 درب، موارد زیر را انجام دهید:

 • تأیید کنید آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزار دانلود و نصب‌شده است.
 • اولین بار که خطا بعد از به‌روزرسانی رخ می‌دهد، OK را لمس کنید .
 • اگر خطا بیش از یک‌بار بعد از به‌روزرسانی رخ دهد، سرویس موردنیاز است. برای تنظیم سرویس، با ما تماس بگیرید.

 خدمات و عیب‌یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ : دلیل کدهای ارور 88 88 , 83E , 85E , or 86E بر روی صفحه نمایش

اگر هرکدام از این کدها رخ دهد، یخچال را خاموش‌کنید یا جریان برق را در مدار 60 ثانیه قطع کنید و سپس دوباره آن را روشن کنید.

خدمات و عیب‌یابی یخچال ساید بای ساید :سایر کدهای خطا

در صورت نمایش، تمام کدهای خطا دیگر نیاز به سرویس دارند.

اگر پس‌ازاینکه یخچال و فریزر وصل می‌شود، تمام آیکون‌های روی صفحه‌نمایش چشمک می‌زنند یا پس از قطع برق، این امر طبیعی است.

اگر یک جزء مانند یخ‌ساز یا لامپ از یخچال خارج شود، می‌تواند در طول زمان یک کد خطا ایجاد کند. باز کردن دستگاه، نصب مجدد قسمت (ها) و سپس اتصال به واحد، کد را پاک می‌کند.

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ : دلیل نشت آب از یخچال ساید سامسونگ

در یخچال نشت می‌تواند رخ دهد، حتی اگر یک خط آب متصل نباشد. منابع دیگر ممکن است باعث نشتی باشند. سایر مایعات در داخل واحد تمایل دارند که به سمت پایین محفظه حرکت کنند و حتی ممکن است به یک ورق یخ تبدیل شوند. در برخی موارد نشت می‌تواند در داخل محفظه ایجاد شود، اما در خارج از محفظه بر روی کف قرار می‌گیرد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید : منبع نشت را شناسایی کنید

اگر نشت اتفاق می‌افتد، ابتدا سعی کنید منبع نشت را شناسایی کنید.

اگر نشت اتفاق می‌افتد از خط آب به یخچال و فریزر، پس خط آب نیاز به جایگزینی یا نصب مجدد دارد دستورالعمل را می‌توان در دفترچه راهنمای کاربر یافت. اگر نیاز به کمک بیشتر باشد، با یک نصب کننده حرفه‌ای تماس بگیرید.

اگر نشت از کوپلر اتفاق می‌افتد، جایی که خط آب به درب متصل می‌شود، پس کوپلر باید به‌درستی نصب شود. دستورالعمل را می‌توان در دفترچه راهنمای کاربر یافت. اگر نیاز به کمک بیشتر باشد، با یک نصب کننده حرفه‌ای تماس بگیرید.

اگر نشت حاصل از فیلتر آب یا فیلتر تصفیه آب باشد، بخش نشتی را از قسمت فیلتر آب مشاهده کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید: نشت را متوقف کنید

اگر منبع نشت یافت نشد یا از داخل یخچال و فریزر نیست آب یا یخ را تمیز کنید و دوباره 2 تا 3 ساعت بعد دوباره چک کنید.

تأیید کنید که دستگاه در حالت Cooling Off / Demo مدت‌زمان طولانی خاموش شده یا خاموش نشده است. این مسئله می‌تواند منجر به رطوبت بیش‌ازحد به‌طور طبیعی در داخل دستگاه شود و باعث تغییر درجه حرارت داخلی شود.تأیید کنید که دستگاه به‌درستی نصب‌ و همچنین یخچال و فریزر به‌درستی تراز شده است.

تعمیرگاه مجاز یخچال ساید بای ساید :اگر نشت آب از فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ باشد، موارد زیر را انجام دهید :

 1. فیلتر آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ را بیرون بیاورید.
  • اگر فیلتر آب آسیب‌دیده باشد، فیلتر آب را تعویض کنید. فقط از فیلترهای با نام تجاری سامسونگ استفاده کنید.
  • اگر فیلتر آب آسیب‌دیده باشد یا نشت حتی با تعویض فیلتر ادامه یابد، یخچال و فریزر نیاز به سرویس دارد.
 2. اگر شک دارید که فیلتر آسیب‌دیده است، آب را تمیز کنید، فیلتر را دوباره نصب کنید و ببینید آیا نشت دوباره اتفاق می‌افتد یا خیر.
 3. اگر نشت دوباره رخ دهد، فیلتر آب را جایگزین کنید. فقط از فیلترهایی که نام تجاری سامسونگ دارند استفاده کنید.
 4. اگر هنوز نشت با فیلتر جدید اتفاق می‌افتد، یخچال ساید بای ساید شما نیاز به سرویس و عیب یابی دارد .