مرکز تخصصی تعمیر ساید بای ساید اروپایی آمریکایی کره ای

  • by

مرکز تخصصی تعمیر ساید بای ساید اروپایی آمریکایی کره ای

سرویس سنتر با دارا بودن نیروهای متخصص و دوره دیده در ضمینه  ساید بای ساید و داشتن تجهیزات ئ ابزار الات به روز آماده خدمت رسانی به شما مشتری محترم میباشد.

ارسال نیرو کمتر از یک ساعت ضمانت کتبی 12ماه واستفاده از قطعات یدکی اصلی ما را به عنوان یکی از بهترین مراکز ساید بای ساید تبدیل کرده است.

 برخی از ایرادهای ساید بای ساید

• یخچال از کار افتاده و خنک نمی کند
اگر در قسمت فریزر مواد غذایی کاملا” از حالت فریز خارج شده باشد(مثلا”مرغ و گوشت کاملا”شل و نرم شده اند) در صورتیکه دوشاخه به پریز مستقیم وصل شده باشد(بدون استفاده از سیار و محافظ و سه راهی) و با دستگاه دیگری مشترک نباشد و آب شدن مواد غذائی به دلیل قطعی برق نباشد برای تعمیر یخچال فریزر با مرکز خدمات تماس گرفته شود. ایا لامپ داخل یخچال روشن است ؟ * در صورت مثبت بودن جواب ، اگر روی صفحه نمایشگر « پیغام خطا »دیده شود ،بامرکز خدمات تماس گرفته شود . * در صورت منفی بودن جواب ، 1- پریز برق مشکلی ندارد ؟ برای کنترل می توانید دستگاه دیگری مثل سشوار را به پریز برق بزنید تا معلوم شود برق دارد یا نه . 2- کنترل نمایید از سه راهی جهت برق استفاده نشده باشد . یخچال باید مستقیما به یک پریز مستقل وصل باشد. 3- دوشاخه یخچال مشکلی ندارد؟ بدین معنا که کاملا داخل پریز باشد یا شکل ظاهری دوشاخه دفرمه نشده باشد .  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *